Inne środki

Inne środki

Inne środki ochrony roślin.

 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Środek jest regulatorem wzrostu, w formie cieczy do rozcieńczenia wodą. Wpływa na wyższe plonowanie oraz polepszenie jakości plonów. Zastosowanie środka jest wskazane w warunkach stresowych, niesprzyjających wzrostowi roślin np. susza, przymrozki i po posadzeniu lub w przypadku uszkodzenia roślin np. środkami ochrony roślin lub nawozami. Środek do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Został wyprodukowany w oparciu o unikalną i opatentowaną technologię PhysioActivator™. GOTEO poprawia rozwój systemu korzeniowego, przyspiesza wznowienie wzrostu po posadzeniu  i regenerację systemu korzeniowego po zaistnieniu niekorzystnych warunków takich jak susza, przymrozki, uszkodzenia, inne.
Został wyprodukowany w oparciu o unikalną i opatentowaną technologię PhysioActivator™.
GOTEO poprawia rozwój systemu korzeniowego, przyspiesza wznowienie wzrostu po posadzeniu 
i regenerację systemu korzeniowego po zaistnieniu niekorzystnych warunków takich jak susza, przymrozki, uszkodzenia, inne.
 
 
Opakowanie: 50 ml, 100 ml, 250 ml
Opakowanie: 6 tabletek, 12 tabletek

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Ver política

Grevitax – stosowany doglebowo i dolistnie stymuluje wzrost roślin wpływając na wielkość i jakość plonu oraz zwiększenie masy roślin. Poprawia witalność i ukorzenianie roślin już od pierwszych faz wzrostu. Jest środkiem wspomagającym uprawę roślin – stymulatorem wzrostu wpływającym na poprawienie odżywiania roślin w makro- i mikroskładniki, przeznaczonym do stosowania w uprawach warzyw w gruncie i pod osłonami. Stymulator może być stosowany w całym okresie wegetacji począwszy od traktowania nasion do podlewania oraz opryskiwania roślin. 

Środek gotowy do użycia w formie wysokolepnej maści żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów. Maść Ogrodnicza P-13 AA nie stwarza bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia organizmów żywych i środowiska.

 

Opakowania: 60 g, 100 g,  250 g, 400 g, 900 g, 

 

Preparat służy do zabezpieczania ran drzew i krzewów ozdobnych po cięciach, otarciach, pęknięciach, uszkodzeniach mechanicznych oraz wyrządzonych przez zwierzęta.
Produkt w formie spray znacznie ułatwia, i co za tym idzie, przyśpiesza pracę w sadzie, czy ogrodzie.

Tworzy elastyczną i trwałą warstwę ochronną, stanowiącą fizyczną barierę przed infekcjami grzybowymi i bakteryjnymi oraz skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Opakowanie: 300 ml

Strona 1 z 3

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Ver política