Jesteś tutaj: Home O firmie

O firmie

SUMIN – TO TRADYCJA, PRZYSZŁOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

 

Od założenia firmy Sumin w 1990 roku przez braci Włodzimierza i Jacka Czabańskich mija już prawie trzydzieści lat…

Przez ten cały czas jesteśmy firmą rodzinną, niepodlegającą koniunkturalnym zmianom, profesjonalną, doświadczoną i opartą na całkowicie polskim kapitale.

Zapewniamy naszym klientom wieloletnią, stabilną i lojalną współpracę.

Strategicznym obszarem działalności było i jest nadal konfekcjonowanie i dystrybucja środków ochrony roślin, nawozów i produktów biobójczych na rynku hobbistycznym i małym rynku profi.

Od początku działalności współpracujemy z czołowymi producentami krajowymi i zagranicznymi, w tej chwili są to m.in.: Syngenta, Nufarm, Adama, BASF, UPL, Collant, Belchim, Sharda, Isagro, ICB Pharma, Neudorff, Synthos Agro i Asplant.

Oferujemy szeroki asortyment produktów – również pod zastrzeżonymi przez nas nazwami handlowymi.

Nieustannie pracujemy nad powiększaniem naszej oferty. Dostosowujemy się do wymagań rynku, rozszerzając asortyment środków ochrony roślin, jak i produktów naturalnych, przyjaznych dla środowiska i przeznaczonych do użycia w uprawach ekologicznych.

Systematycznie wprowadzamy nowe, ulepszone technologie i procedury produkcji oraz konfekcjonowania.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy do pakowania produktów sypkich i płynnych w różnych gramaturach i opakowaniach. Oferujemy możliwości usługowego konfekcjonowania, w tym kompleksową obsługę – począwszy od projektu opakowania, poprzez magazynowanie, skończywszy na wysyłce do klienta.

Dążymy do tego, aby towary i usługi przez nas oferowane łączyły w sobie bardzo dobrą jakość i atrakcyjną cenę.

Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do dalszego rozwoju firmy Sumin oraz do pełnego zadowolenia wszystkich Klientów.

 

Życzymy wspólnych sukcesów,
Właściciele i Pracownicy firmy Sumin

 

budynek
ptak