Jesteś tutaj: Home O firmie

O firmie

Sumin w trosce o rośliny

SUMIN – TO TRADYCJA, PRZYSZŁOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ


Od założenia firmy Sumin w 1990 roku przez braci Włodzimierza i Jacka Czabańskich minęło już trzydzieści lat… Przez ten cały czas jesteśmy firmą rodzinną, niepodlegającą koniunkturalnym zmianom, profesjonalną, doświadczoną i opartą na całkowicie polskim kapitale.
Zapewniamy naszym klientom wieloletnią, stabilną i lojalną współpracę.
Strategicznym obszarem działalności było i jest nadal konfekcjonowanie i dystrybucja środków ochrony roślin, nawozów i produktów biobójczych na rynku hobbystycznym i małym rynku profi.

Od początku działalności współpracujemy z czołowymi producentami krajowymi i zagranicznymi, w tej chwili są to m.in.: ADAMA, AGRONAS, ASPLANT, BASF, BELCHIM, COLLANT, CORTEVA, GLOBACHEM, ICB PHARMA, ISAGRO, NEUDORFF, NUFARM, SHARDA, SUMI AGRO, SYNGENTA,  SYNTHOS AGRO, UPL.

Oferujemy szeroki asortyment produktów – również pod zastrzeżonymi przez nas nazwami handlowymi. Nieustannie pracujemy nad powiększaniem naszej oferty. Dostosowujemy się do wymagań rynku, rozszerzając asortyment środków ochrony roślin, jak i produktów naturalnych, przyjaznych dla środowiska i przeznaczonych do użycia w uprawach ekologicznych.
Systematycznie wprowadzamy nowe, ulepszone technologie i procedury produkcji oraz konfekcjonowania. Posiadamy profesjonalny park maszynowy do pakowania produktów sypkich i płynnych w różnych gramaturach i opakowaniach. Oferujemy możliwość usługowego konfekcjonowania, w tym kompleksową obsługę – począwszy od projektu opakowania, poprzez magazynowanie, skończywszy na wysyłce do klienta.

Dążymy do tego, aby towary i usługi przez nas oferowane łączyły w sobie bardzo dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do dalszego rozwoju firmy Sumin oraz do pełnego zadowolenia wszystkich Klientów.

Życzymy wspólnych sukcesów, Właściciele i Pracownicy firmy Sumin

budynek
ptak